Skip to main content

Intebold Awards 2024, posledná šanca na registráciu interiérov

K zmene názvu ocenenia pre najlepšie slovenské interiéry a ich autorov nás prinútila registrácia ochrannej známky v európskom priestore. Veľmi jednoduché a odôvodniteľné. Nič iné za tým nehľadaj.

Registrácia interiérov do Intebold Awards po novom

Prihlasovanie interiérov do jubilejného V. ročníka je stále otvorené tu. Od prvého dňa, čo nás veľmi teší, sa registrujú skvelé diela. Vyformovali a zdokonalili sme pravidlá súťaže a tiež hodnotenie interiérov. Upratali sme kategórie a ponechali voľnú ruku porote, aby si kreovala vlastné špeciálne ocenenia, ako to bolo minulý rok. Interiér si prihlásiš v novom formulári a môžeš kedykoľvek editovať text, či pridávať obrázky bez externej pomoci. Štatút ocenenia si najskôr prečítaj a potom prihlasuj.

Nová cena pre dodávateľov interiérov

Vytvorili sme nové, jedinečné ocenenie pre slovenských výrobcov interiérov, nech je známe, kto tie skvosty a premyslené detaily vo vysokej kvalite vyrába. Zahraničná porota bola v roku 2023 na obhliadkach interiérov nadšená a oceňovala špičkovú úroveň prevedenia a spracovania. My sme podľahli jej túžbe po poznaní a zviditeľnení tých najlepších v odbore. Preto ťa prosíme, vypĺňaj prihlášku čo najpodrobnejšie, radi skontaktujeme tvojho výrobcu a dodávateľa, či chce byť súčasťou našej skvelej komunity a možno aj vyhrať.

Panelová diskusia pred odovzdávaním cien INSAID AWARDS 2023

Teraz prihlasuješ za stovku, študenti to majú grátis

Prihlášky začínali v cene od 50 eur za interiér, išlo o termín, v akom sa interiér registroval. Teraz, v júni, je to za stovku. Študentské prihlášky sú už štandartne zadarmo. Študenti, prosím, prečítaj si podmienku o videovýklade a hodnotiacich kritériách. Množstvo prihlásených interiérov sa objaví aj v krásnom magazíne Intebold. Vyhlásenie víťazov na slávnostnom ceremoniáli prebehne na Intebold Festivale 26/09/2024 v Bratislave, alebo veľmi blízko nej. Tešíme sa!

Nepremeškaj registráciu do 10/06/2024

Neváhaj registrovať interiér do súťaže Intebold Awards do 10/06/2024 na tomto linku. Neskôr šanca príde až o rok.

cena dodávateľov interiérov, cena za interiéry, dizajn interiéru, festival interiérov, intebold awards, Intebold Awards 2024, interiérová architektka, interiérová súťaž, interiérový architekt, interiérový dizajn, ocenenie interiérov, ocenenie pre dizajnérov, porota interiérov, registrácia interiérov, slovenský interiérový dizajn, študentská cena