Skip to main content

Magazín Intebold a prvé vydanie slovenských interiérov 2023

Prvé vydanie magazínu Intebold predstavuje úplne nový a fascinujúci pohľad do sveta interiérov. Magazín je zároveň jedinečnou zbierkou, ktorá obsahuje všetkých víťazov súťaže s pôvodným menom INSAID AWARDS z rokov 2020, 2021 a 2022.

Obsahom magazínu sú len a len interiéry

Týmto spôsobom vzniká priestor pre najinšpiratívnejšie a najinovatívnejšie interiérové projekty, ktoré sa stali súčasťou súťaže o najlepšie slovenské interiéry.

Obálka magazínu, Artattack Shop

Všetky najlepšie slovenské interiéry na jednom mieste

Okrem toho sú v magazíne zahrnuté aj nominované interiérové projekty z INSAID AWARDS 2023. Predstavujú najnovšie tendencie a inovácie v oblasti interiérového dizajnu a interiérovej architektúry. Sledovať vývoj a transformácie v tejto oblasti je pre každého dôležité, keďže veľkú časť života trávime práve v interiéri.

Blok magazínu, zdroj foto: Artattack Shop

Magazín je inšpirácia pre všetkých

Magazín Intebold je skvostnou kompiláciou nápadov, kreativity a šikovnosti, ktoré sa premietajú do jedinečných interiérov. Je to platforma, kde sa stretávajú talentovaní dizajnéri, architekti a inovátori, ktorí prezentujú svoje diela v celej ich nádhere.

Magazín má slúžiť ako inšpirácia pre všetkých, ktorí si vážia estetický a funkčný interiér. Je ako sprievodca tým najlepším, čo svet interiérového dizajnu môže na Slovensku ponúknuť.

Blok magazínu, zdroj foto: Artattack Shop

Výnimočný kvalitou grafiky, tlače a väzby

Je to vskutku krásny magazín. 82-stranový, vytlačený na kvalitnom papieri a s poctivou šitou väzbou. Graficky ho upravil Matúš Hnát. Ďakujeme zaň všetkým autorom, spoluautorom a fotografom interiérov, a tiež spokojným klientom a fanúšikom.

Blok magazínu, zdroj foto: Artattack Shop

Kde sa dá magazín zohnať?

Kto si magazín neuchmatol na festivale o interiéroch Intebold, môže si ho zakúpiť priamo v Artattack Shop v Novej Cvernovke v Bratislave alebo online. Veríme, že sa s ním tento rok dostaneme aj do ďalších miest.

Titulná foto článku je z webovej stránky ArtAttack Shop.

ArtAttack Shop, časopis o interiéroch, inovácie v dizajne, intebold awards, Intebold festival, Intebold magazín, interiérová architektka, interiérová architektúra, interiérový magazín, magazín interiérov, slovenské interiéry 2023