Skip to main content

Intebold Kids Renesančné deti 2024 – Dizajnérske tábory a wokshopy pre deti

KAPACITA DO TÁBORA SA RÝCHLO NAPLNÍ.
REGISTRUJTE TERAZ CEZ FORMULÁR

Renesančné deti sú späť! Ani po niekoľkých rokoch pauzy neutíchla vrava o dizajnérskych táboroch, ktoré naši malí a verní dizajnéri milovali. Sme späť!

Intebold Academy a Slovenská asociácia interiérových dizajnérov a architektov otvára letné denné tábory a workshopy pre deti
v Bratislave, Košiciach a v Nitre

Bratislava

Bratislava – pon-pia 8:30-16:30, termín I. 15.07.-19.07.2024, 250,- eur
Bratislava – pon-pia 8:30 – 16:30, termín II. 12.08.-16.08.2024, 250,- eur
Miesto: Kreatura haus, Poľná 17, 811 08 Bratislava

Košice

Košice – pon-pia 8:30 – 16:30, termín I. 22.07.-26.07.2024, 220,- eur
Miesto: Výmenník Štítová, Štítová 3, 040 01 Košice

Nitra

Nitra– pon-pia 9:00 – 16:30, termín I. 19.08.-23.08.2024, 200,- eur
Miesto: OC Centro, Akademická 1651/1A, 949 01 Nitra-Chrenová

KAPACITA DO TÁBORA SA RÝCHLO NAPLNÍ.
REGISTRUJTE TERAZ CEZ FORMULÁR

IV. ročník úspešného, skutočne unikátneho denného tábora pre malých dizajnérov je určený pre všetky deti od 9-15 rokov. Podporujeme jedinečnú detskú kreativitu a umeleckú iniciatívu aj počas leta tvorivými dennými workshopmi.

Zvyšujeme deťom povedomie o vnímaní materiálov, farieb, tvarov a foriem v interiéri, o dizajne od návrhu po využitie v každodennom živote a povzbudzujeme ich k tímovej práci, komunikácii a kritickému mysleniu.

Malí dizajnéri objavia svet vzniku interiérov a architektúry, ochrany kultúrnych hodnôt a životného prostredia. Spoznajú nové grafické a dizajnérske vyjadrovacie prostriedky a prejavia svoju predstavivosť pri neopakovateľných zážitkoch z navrhovania.

Budú navrhovať, skúmať, strihať, lepiť, rezať horúcim vláknom, vŕtať, kresliť, tvoriť, stavať, šiť, fotiť, točiť, analyzovať, diskutovať, prezentovať a kreatívne myslieť. A raz sa z nich stanú, dúfajme, víťazi súťaže o najlepšie interiéry.

GALÉRIA Z ROČNÍKA V SLOVENSKOM CENTRE DIZAJNU
Pozrite si video z našej histórie 😉

Každé dieťa si má možnosť vybrať, ako svoje kreatívne práce zrealizuje a vystaví na absolventskej vernisáži. Pripravíme spoločne skvelý časopis, report, aké bláznovstvá sa počas týždňa diali a ako pamiatku na dizajnérsky tábor.

Táborom budú sprevádzať interiéroví architekti, dizajnéri a lektori – rodičia kreatívnych detí. Prídu k nám hostia z intebold festivalu. Aj my pôjdeme na návštevu, na obhliadku interiéru alebo galérie. Vyvážená strava bude zabezpečená. Každý absolvent dostane parádny diplom.

REPORT táborový časopis renesančných detí

Počas tábora mapujeme aktivity a ich sumár vychádza v táborovom časopise. Pozrite si výstup a zisite, čo všetko sa udialo.

Ďakujeme za priazeň a tešíme sa na kreatívne výmysly na dizajnérskych táboroch v lete 2024.

Ak máte záujem a otázky, napíšte nám, prosím, na info@said.sk, radi zodpovieme.

Registrácia:

  Formulár

  Kurz (povinné)

  Miesto kurzu (povinné)

  Kontaktné údaje (povinné)

  meno

  email

  telefón

  Poznámka k registrácii

  architektúra pre deti, denný tábor, detský dizajn, detský dizajnérsky tábor, detský workshop, dizajn pre deti, dizajnérske tábory, interiérový dizajn pre deti, letné aktivity pre deti, letné tábory, letný workshop, Renesančné deti, umelecký tábor, vzdelávanie detí, workshopy pre deti