Skip to main content

Intebold Festival v médiách: RTVS a TV JOJ o našich úspechoch

Jedným z našich cieľov je diskutovať o interiéroch a viac priblížiť prácu interiérových dizajnérov, interiérových architektov a ľudí z kreatívneho priemyslu nielen širokej verejnosti, ale aj majiteľom, investorom a správcom budov, výrobcom a spracovateľom nábytku.

Reportáž v Hlavných správach RTVS

Hlavné spravodajstvo RTVS, 20.10.2023 https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/13982/429892#2753

Pre ľudí v kľúčových pozíciách je zásadné, aby si uvedomovali, aký prínos môže mať spolupráca so špecialistami v oblasti práce s jestvujúcim prostredím. Interiéroví dizajnéri a interiéroví architekti prinášajú nové myšlienky a nápady, ktoré sa oplatí rozvíjať, čo vnáša kvalitu a vyššiu hodnotu projektom a prostrediu, v ktorom trávime veľkú (väčšinu) časť života. Mnohé otázky sa otvorili na Intebold festivale.

Rozhovor v Ranných novinách TV JOJ

Ranné spravodajstvo TV JOJ, 27.10.2023 https://videoportal.joj.sk/ranne-noviny/epizoda/115370-ranne-noviny

V rannom spravodajstve TV JOJ sme uviedli projekt REVITALIZÁCIA VSTUPNÝCH PRIESTOROV NEONATOLOGICKEJ KLINIKY INTENZÍVNEJ MEDICÍNY LF UK A NÚDCH v Bratislave. Interiér vyhral Cenu za kreativitu INSAID AWARDS 2023. Veríme, že takéto projekty budú u nás oveľa častejšie.

dizajn interiérov, Intebold festival, Intebold Festival v médiách, interiérová architektka, interiérová architektúra, interiérová dizajnérka, interiérový architekt, interiérový dizajn, revitalizácia neonatologickej kliniky, RTVS reportáž, TV JOJ rozhovor